Monday, July 4, 2011

juuksur ja giveaway :)

Lõpuks käisin juuksuris! Veidi alla kahe kuu oli seekord vahe sees.. + praegu on suvi ja juuksevärv pleegib turbokiirusel ja lisaks sellele oli päike korralikult mu juukseid kahjustada jõudnud ja muidugi ka see, et olen neid ise föönitanud-sirgendanud päris korralikult. Nüüd hakkan jälle korralikuks. Olen juba veidi aega olnud ka, peaagu et viimasest sissekandest alates. Igatahes panen siis jälle enne/pärast pildid. Sel korral juuksur võttis päris palju pikkust maha, kuna otsad olid üsna katki. Aga pole hullu, nüüd on vähemalt terved, mis siis et lühemad :)Lasin sel korral kogu juukse pikkuse ära värvida, kuna värv oli tõesti väga ära tuhmunud. Juuksuritooli istudes tabas mind meeldiv üllatus - salong, kus ma käin, on hakanud kasutama RICH'i tooteid :) Lasin siis endale pähe määrida seda juuksekreemi, mida endale osta kavatsen. Tulemus oli ootuspärane - super pehmed ja niisutatud juuksed. Ostan selle nüüd kohe kindlasti!
Hea uudis kõigile RICH'i fännidele! Hetkel on salon+ kampaania RICH toodetele 2=3, soodustused on kuni -32%! Vaata kindlasti nende kodulehte: http://www.salonplus.ee/ee/e-pood
Mina kavatsen osta komplekti, kus on šampoon, palsam ja siis see juuksekreem, hetkel on selle hind 22.80€ ja šampoon ning palsam mõlemad 250ml ja kreem 100ml. Super pakkumine minu meelest!

Nii ja nüüd siis teise osa juurde. Mõtlesin ka giveaway teha.. see saaks siis toimuma 21. juulil - siis saab minu blogi täpselt ühe aastaseks. Kindlalt ma veel otsustanud pole, mida välja loosin, aga kindlasti on see mingi juuksetoode ja ma arvan, et minu lemmikult firmalt ;) Pean veel natuke mõtlema, kuidas ma selle loosimise teen ja kas peab olema follower või ei jne. Mõtlen selle nädala jooksul välja ja postitan üles. Loodan, et huvilisi ikka on :) Seniks nautige päikest, aga kaitske oma juukseid UV-kiirte eest!

K.

7 comments:

k said...

See giveaway oleks tõsiselt suurepärane. :)

Krissi said...

Väga hea, et meeldib :)

EstonianBeauty said...

Juuksed on ilusamaks läinud ;)
Olen isegi mõelnud neid RICH tooteid hakata kasutama :)

Viu said...

Ma olen ka mõelnud, et tahaks proovida Rich tooteid, nii et Giveawayst võtan osa kindlasti!:)

Krissi said...

Mina soovitan neid tooteid kahe käega nii et kui giveaway võit teile ei lange, siis proovige ikkagi kindlasti ära :)

Anonymous said...

Okei, mul nüüd üks küsimus, veidi imelik on, aga mis seal ikka... Lugesin siin ja sain aru, et toode pidi hea olema, seega mõtlesin ise ka proovida. Nüüd tahaksin maksta, aga pole antud mulle seda kontonumbrit kuhu raha saata. Saaksid mulle selle palun öelda? Muidu helistaks sinna, aga kell on juba selline, et pole tööl seal kedagi, aga tarvis oleks täna ära tellida, sest homme lähen minema.

Krissi said...

Appi, ma alles nüüd nägin su kommentaari.. kas said tellimuse vormistamisega lõpuks hakkama?