Saturday, June 18, 2011

juuksed - küüned +

Olen nüüd täiesti aus ja ütlen, et mul tuli täna pead pestes kohutavalt palju juukseid! Terve äravooluauk oli karvu täis nii, et vesi ei läinud korralikult allagi. Ma ei tea mis juhtus, et nii palju välja langes. Okei tegelikult tean vist..olen viimasel ajal ülepingutanud nii fööni kui ka sirgendajaga. Ostsin vahepeal isegi uue sirgendaja.. Kui soovitud tulemuseni jõudsin lasin end käest ära. See on aga halb ja pean kohe midagi uuesti ette võtma! Ma pole väga ammu kasutanud Sim'i šampooni, kuna tavašampooniga on mugavam pesta. Ma pole juba vist üle kuu aja kasutanud platsenta ampulle. Ma pole VÄGA ammu teinud mitte ühtegi maski. Pesin täna hommikul kiiruga pead ja taaskord maski ei kasutanud, palsam oli peas ca 30sekundit. Halb, halb halb!! Luban siin nii endale kui ka teile, lugejatele, et esmaspäeval pead pestes kasutan maski, hoian palsamit peas korralikult 4 minutit ning kasutan ka platsenta ampulli. Veel luban seda, et teen uuel nädalal sibulamaski.. olen küll iga päev tööl, aga pean leidma selle aja. Ja üks lubadus veel.. ei föönita, ei sirgenda!!! Loodan väga, et see õnnestub. Juukseotsad on ka hetkel väga katki ja juuksurisse lähen alles 1. juuli. Lisaks sellele kõigele on juuksevärv täiesti tuhumunud ja välja kasvanud ja ma pole üldse rahul. Kohe kohe on mul Rich'i juukseõli ka otsas ja olen 100% kindel, et ostan koheselt uue. Soovitan seda soojalt kõigile!

Aga kui minna positiivsemate asjade juurde, siis mu küüned on nüüdseks täiesti korras. Plekid pöialde alt on kadunud, otsad ei lõhene nii hullult kui enne, kasvavad väga kiiresti ja on tugevad. Suured tänud Microcellile taaskord :) Tegin eile öösel kiiruga prantsuse maniküüri, läks veits nässu, aga sain täna komplimendi ilusate küünte eest.. sellist komplimenti pole ma saanud alates sellest ajast, kui mul akrüülid olid, hehee :)

K.


4 comments:

Kissu said...

Viitsid räägi rohkem sellest richi õlist ja ehk oled ka muud sealt peale šampooni proovinud, ennast huvitaks just see õli, kas jätab ka juuksed õliseks või ei :)

Krissi said...

Õli on väga väga hea. Ei jäta juukseid selliseks nagu mõned teised samalaadsed tooted, et isegi pärast juuste kuivamist tundub nagu juuksed oleks õlised. Imendub kiiresti ja väga hästi kohe juustesse ja jätab otsad pehmeks. Kasutan ka Richi ravimaski ja järgmisena tahan veel ära proovida juuksekreemi :)

Eva said...

Kena prantslane, mis lakkidega see tehtud on?

Krissi said...

aitäh :) põhjaks on Microcell 2000 matt, valge on tavaline Gio lakk ja peal üks kiht Rimmeli Whitener kergelt sädelevat pealislakki