Thursday, May 31, 2012

JOIK sügavniisutav õlimask


Nagu me kõik juba teame, siis õli on juustele väga-väga kasulik. Õli on super niisutaja ja annab juustele ka pehmust ja siidjat väljanägemist. Kuna oliiviõlimaske olen ma juustele teinud juba küll ja küll, siis otsustasin nüüd proovida JOIKi õlimaski Monoi de Tahiti õliga. Tekib küsimus, et mis õli see veel on, eks? Tegemist on siis eksootilise õliga, lihtsamalt öeldes kookospalmi õli, mis on filtreeritud läbi gardeeniaõite.
Minu arvamus? S U P E R   H E A !! Soovitan tõesti seda õli kõikidele, kellel on kuivad juuksed. Kuna ma tegin hiljuti blondid salgud, siis juuksed muutusid peaaegu koheselt tunduvalt kuivemaks. See õlimask taastab mu juuste niiskustaseme suurepäraselt. Soovitav on peas hoida 15-20 minutit, kuid kui võimalik siis lausa ööläbi. Mina olen kõige kauem hoidnud umbes 45 minutit ja mõju on tõesti uskumatu. Juuksed on koheselt väga väga niisutatud.
Paljude hirm on õlimaskide puhul selle juustest väljapesemine. Jah, tuleb tõdeda, et ka see õlimask ei erine teistest oma "õlisuse" poolest ning, et juukseid täielikult puhtaks saada, tuleb pisut ikka vaeva näha. Mitte küll väga hullupööra, aga väga korralikult tuleb pärast šampooniga pesu juukseid loputada.
Kahe nädala pärast peaksin ma taaskord sammud juuksurisse seadma, siis saab poolteist kuud minu viimasest külastusest. Juuksur arvas, et järgmine kord võib juba heledama pruuniga kogu juuksepikkuse üle värvida, aga mina vist tahan ühe korra veel juukseid piinata ja blonde salke juurde teha.. mulle meeldib selline kirju värv vahelduseks :)
Olge tublid!

K.

4 comments:

Anonymous said...

Kust on see õli ostetud ja palju maksis? : )

Krissi said...

Ostsin selle kas Tallinna Kaubamaja ilumaailmast või tellisin JOIKi kodulehelt http://www.joik.ee/index.php?dispatch=products.view&product_id=29903 ning maksis 9 eurot :)

Anonymous said...

Vabadust kui see kommentaar nüüd totaalselt vale postituse alla tuleb aga sattusin juhuslikult su väga inspireeriva küünte sissekande peale. Mul on täpselt sama mure ja sellest ka mõned küsimused selle toote ja nende laikude kohta. Kui saad, siis anna endast palun mu e-mailile märku ja lennutan oma küsimused teele :)
Aitäh ette!
benez@hot.ee

Kristiina said...

Võtsin sinuga ühendust! :)