Wednesday, December 7, 2011

Ice cream

Kõigepealt tahan kiita Tradehouse'i paki ülikiiret kohaletoimetamist. Sain oma paki juba järgmise päeva lõunaks kätte, toodi uksetaha lausa, super!
Olen nüüd tublid 3 nädalat Ice cream'i tooteid kasutanud ja arvan, et on õige aeg oma arvamust avaldada.
Alustan siis šampoonist. Mina tellisin oranzi, mis on sirgendava toimega ja mõeldud sõnakuulmatutele juustele ning see on mõnusalt karamellilõhnaline. Minu meelest peale hea lõhna ei ole sellel šampoonil midagi erilist. Esimesel korral pestes ei vahuta üldse, teisel korral vahutab täitsa hästi. Pärast välja pesemist ei ole juuksed üldse siledad, vaid kuidagi sassis ja karedad. Mulle meeldib, kui juuksed pärast pesu hästi lõhnavad, aga see šampoon ei jäta kahjuks juukseid lõhnama.
Maski võtsin samuti oranzi ja sirgendava toimega. Maski kohta on mul ainult head öelda. Kasutan maski kogu juukse pikkusele, lasen mõjuda umbes 3 minutit ja pesen maha. Vot siis on juuksed küll mega-mega pehmed ja siledad. Lõhn kahjuks samuti juustele ei jää. Kerge on maha pesta ja ka peale kanda, nii et super!
Palsamiks valisin sinise, ehk kohevust andva ja aprikoosilõhnaga. Kohevus on siis mõeldud just juuksejuurele. Pudel on hästi mugava pumbaga ja väga hea on seda juustele kanda ja samuti kerge maha pesta.
Pärast kõiki nende kolme toote kasutamist on juuksed tõesti tunduvalt pehmemad, siidjamad ja sirgemad. Pehmus püsib kuni järmise pesuni ja palsam jätab kerge aprikoosi lõhna juustele külge. Võin öelda, et kui ma oleks ainult šampooni tellinud, siis ma oleks kindlasti pettunud, aga kõik need kolm toodet kokku annavad super tulemuse ja ma olen väga rahul. Usun, et jätkan nende kasutamist ka edaspidi.

Ma tean, et ma pean oma juuste sirgendamist piirama, AGA kuna Rich pakub nüüd nii keraamiliste plaatidega kui ka titaaniumplaatidega sirgendajaid, siis ma tahan endale uue sirgendaja soetada :) Kuigi mul on hetkel 2 sirgendajat, siis üks on suht läbi omadega ja teine hakkab ka ära väsima. Lisaks seoses Richiga, siis salon+ hakkab peagi pakkuma kahte sooduskomplekti: 750ml šampoon + palsam või 750ml šampoon + kuumakaitsega mask. Hinnad vastavalt 32.30€ või 33.30€. Ise plaanin soetada šampooni + palsami..
Järgmise või ülejärgmise postituse kavatsen teha piltidega, et küsida teie arvamust, kas mul on tõesti "haigus". Nimelt kõik mu tuttavad, kes mul külas käivad, ei suuda mu vannitoatarvikute "kollektsiooni" ära kommenteerida. Mul pidavat lausa haigus olema, et mul nii palju juuksestaffi on..ise olen rahul, hehee :)

Seoses näonahaga, siis selle ma olen enam-vähem korda saanud. Nüüdseks on nahaalused põletikulised punnid kadunud, alles on jäänud ainult punased armid. Neist ma üritan jõudumööda lahti saada. Siiani pole küll õnnestunud, aga ma ei anna alla :)Pilt tuli muidugi jälle väga "õnnestunud", hehe.

K.

8 comments:

Mammu said...

Alguses shampoon minu puhul toimis. Lõpus ei pestnud enam üldse puhtaks. Aga oranźi palsamiga olen ülirahul. :)
Edu soovides,
Mammu.

Tolmu Rull said...

Väga huvitav arvustus. Ma olen nende Ice Creami tootede vastu mitu korda huvi tundnud, aga endale soetanud pole, sest mul on ka vannitoatarvikute-haiguse raskekujuline vorm :D :D

Anonymous said...

Ootan juba järgmisest postitust :)

Krissi said...

Mammu: kui kaua sa olid nendega pesnud enne, kui enam ei toiminud?

Tolmu Rull: hehee, tore teada, et keegi veel sama "haigust" põeb :D

Anonymous: ülejärgmine on see piltidega ;)

Anonymous said...

Väga mõnus blogi! Hea on sarnaste muredega inimeste kirjutistele kaasa elada ja uusi nippe ammutada.
Lisaks oma nipi. Mind on kiire juustekasvu ja läike ja kõige muu osas aidanud üks vitamiini kompleks: Bio Zink-Seleen. Apteegis müüakse, parajalt krõbrda hinnaga aga aitab.
Lisaks on näonahk parem. Juuksur ei jõua ära imestada mu juuste kiiret kasvu :) Kusjuures see juustelangus on väga suuresti seotud raua vähesusega organismis! Vb saab toiduga nats kaasa aidata?!

Ole tubli ja loodetavasti on uus aasta sulle, blogile ja juustele heldem ;)

Krissi said...

Tänan sind väga positiivse kommentaari eest! :)
Raua vähesus organismis on mul 100%, kuna ma ei söö liha.. võtan küll toidulisandeid, aga eks see ole vähe..
suur aitäh vitamiinisoovituse eest, tarbin hetkel kasutuses olevad vitamiinid ära ja siis muretsen need endale! :)

annnna said...

maski kasutan ise ka praegu. ülirahul ja lõhn meeldib väga!
ja toimib mu kontrollile mittealluvatele juustele kenasti :)

Mannu said...

ma olen totaalne IceCreami oranzide toodete fänn, nii tuttifrutti, toffee kui ka banaanimask, kõik fantastiliselt hea lõhnaga ja teevad oma töö suurepäraselt ära!