Wednesday, September 15, 2010

Uus shampoon

Läksin omale siis täna lõpuks uut shampooni ostma. Ma teadsin, et stockis on mingid tigi ja joico komplektid allahindluses ja nii ka oli. Kahjuks olid Tigil ainult sellised komplektid, mis mulle ei sobinud, ehk siis blondidele juustele ja teine kohevust andev. Kumbki nagu mulle ei sobi ja joico omade allahindlus oli 700.- palsam+shampoon. Neid ma lihtsalt ei raatsinud osta. Lõpuks tulin ma sealt poest välja Tigi Catwalk Oatmeal & Honey shampooni ja palsamiga. See peaks siis taastama kahjustatud ja töödeldud juuksed oma erinevate vitamiinidega ja lisaks annab ka juustele niiskust ja silub. Niiskust on mul eriti vaja. Viimasel ajal tunduvad juuksed kuidagi väga kuivad. Lisaks tuleb mul endiselt juukseid, kuigi sirgendanud pole. Täna koolis oli minu tooli ümber juuksekarva meri, tegelt ka. Jube!
Pesin juba uue shampooniga pead ka. Lõhn on selline meeldiv kaera-mee lõhn. Kui muidu tigi toodetel on selline magus puuvilja lõhn, mis lõpuks suht imalaks muutub, siis see on selline mõnus mahe. Juuksed olid pärast väga pehmed ja nüüd istun alles rätik peas, nii et rohkem ei oska veel öelda, kuidas toimis. Loodan selle raha eest siiski tulemust ka näha lõppkokkuvõttes.
Täna vist pean sirgendama ka juukseid. Kuigi kuu alguses juba sirgendasin ka ühe korra. Eks vaatan, kuidas nad mul pärast kuivamist välja näevad.
Tukk on mul viimasel ajal eriti tormakalt kasvanud, saan juba üle pea patsi panna nii, et lõksu pole vaja. Loodan, et ülejäänud juuksepikkust on ka juurde tulnud, aga ise küll aru ei saa.
Kuna sel kuul ma enda juuksuri juurde ei jõua, siis võtan järgmisesse kuusse kindla plaani minna kuuma kääri lõikusesse. Esimest korda elus. Eks ole näha, kuidas mõjub :)

K.

No comments: